XV seria gier lubelskiej klasy A grupy II

• autor: Elczupakabra, 2014-04-10 17:00

KS GÓRA PUŁAWSKA - LKS SEROKOMLA JANOWIEC

niedziela 13 kwiecień godz. 14.30 boisko w Górze P.

juniorzy starsi: BKS Bogucin - Serokomla Janowiec

niedziela 13 kwiecień godz. 15.30 boisko w Bogucinie

młodzicy starsi : Cisy Nałęczów - Serokomla Janowiec

sobota 12 kwiecień godz. 11-ta boisko w Nałęczowie

W najbliższy weekend rozegrana zostanie druga kolejka rozgrywek pod agendą LZPN. W ten weekend wszystkie nasze grupy piłkarskie rozegrają swe mecze na wyjazdach.

Seniorzy naszego klubu zmierzą się w niedzielę 13 kwietnia o godz. 14.30 na boisku w Górze Puławskiej z zawodnikami miejscowego klubu KS Góra Puławska. Do sędziowania tych zawodów związek wyznaczył trójkę sędziowską w składzie : Pan W. Banaszek jako sędzia główny, któremu na liniach pomagać będą Panowie Kogucik i Walicki.

Drużyna naszego najbliższego rywala zajmuje obecnie 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów. W pierwszym meczu w rundzie jesiennej pokonaliśmy drużynę z Góry Puławskiej 4-2.

Z drużyną z Góry mamy krótką historię oficjalnych pojedynków ligowych, za to często gramy między sobą gry sparingowe. Jesienne zwycięstwo było naszym pierwszym historycznym ligowym zwycięstwem nad drużyną KS-u. Zawodnicy z Góry będą na pewno chcieli nam się zrewanżować w najbliższą niedzielę. Smaczku temu pojedynkowi dodaje fakt, że są to jedyne w naszym powiecie puławskim lokalne derby po lewej stronie Wisły . W drużynie KS-u występuje poza tym kilku naszych byłych zawodników. Nasi defensorzy muszą zwrócić szczególną uwagę na Pawła Czekaja który od kilku lat regularnie trafia do naszej siatki w każdym pojedynku między naszymi klubami. Czy tak będzie i tym razem? Jak wypadnie nasza młoda drużyna na tle bardziej doświadczonych zawodników rywala ? Odpowiedź na te pytania poznamy w niedzielne popołudnie. Zbiórka seniorów – niedziela godz. 13-ta na janowieckim rynku.

Juniorzy starsi również w niedzielę 13 kwietnia zmierzą się w Bogucinie z zawodnikami miejscowego BKS-u. Mecz zaplanowano na godz. 15.30 a poprowadzą go z ramienia LZPN Panowie Marciniak i Siewielec.

Młodzicy starsi naszego klubu zmierzą się w sobotę 12 kwietnia o godz. 11-tej na boisku w Nałęczowie z drużyną miejscowych Cisów. Spotkanie to poprowadzi Pan Ziębowicz.

Godziny wyjazdów juniorów i młodzików poda trener Łukasz Skowyra zainteresowanym w trakcie treningów.

W piątek 11 kwietnia o godz. 17.30 trener Michał Majewski zaprasza wszystkich zawodników na trening na nasze janowieckie boisko.

Wszystkich naszych wiernych kibiców i sympatyków zapraszamy jak zawsze do kibicowania naszym zawodnikom!

Jechanaaaaaaaaaaaa

autor: tabela.cba.pl 2014-04-10 17:27:06

Profil tabela.cba.pl w Futbolowo wchodzcie na www.tabela.cba.pl
:)czeka na was sonda ;pp

autor: ~anonim 2014-04-11 13:12:51

avatar to będzie typowy mecz przyjaźni, gospodarze będa na tyle gościnni,że pozwolą nam zabrac do Janowca trzy punkty.

autor: ~aaaa 2014-04-11 20:56:39

avatar anonim bez jaj to nie bedzie mecz przyjazni i nie sadze zeby gospodarze byli tacy goscinni.poprostu druzyna lepsza lub skuteczniejsza zainkasuje 3 pkt.oczywiscie licze na naszych graczy czyli SEROKOMLE.

autor: ~DEL WELEK 2014-04-13 10:53:53

avatar Bugas bedzie na meczu?

autor: ~anonim 2014-04-13 12:50:31

avatar będzie i coś na pewno ukuje

autor: ~bartek 2014-04-13 15:38:54

avatar do przerwy prowadzimy 2:0