Zwycięski weekend wszystkich naszych drużyn

• autor: Elczupakabra, 2014-05-12 09:38

Amator pokonany. Zwycięski weekend modzieży

W dniu wczorajszym pokonaliśmy na janowieckim boisku drużynę Amatora Leopoldów Rososz 3-1.

Mecz mimo porannej godziny zgromadził liczną widownię, obie drużyny już po godz. 10-tej rozgrzewały się w pełnych składach kadrowych na boisku. Spotkanie toczone było od pierwszych minut w szybkim tempie. Obie drużyny postawiły na grę piłką dzięki czemu mecz mógł się podobać. W pierwszej części meczu mieliśmy kilka klarownych okazji bramkowych, jednak strzały Mateusza Urbanka i Karola Pękali bronił bramkarz Amatora. Do przerwy utrzymał się remis 0-0. Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie - z jedną różnicą. Okazało się że mamy w zespole strzelca który potrafi kończyć z zimną krwią stwarzane sytuacje. Mowa o Łukaszu Skowyrze. Popularny Malcyk w 52 min. otworzył wynik spotkania zamykając celnym strzałem z 15 metrów akcję Mateusza Urbanka. W 63 min. skopiował swój wyczyn pewnie pokonując bramkarza Amatora strzałem z 10 metrów tym razem po akcji Mateusza Oleśkiewicza. Idąc za ciosem w 65 min. Łukasz skompletował klasycznego hat-tricka strzelając przy okazji najładniejszą bramkę wczorajszego spotkania. Mierzoną podcinką z 25 metrów przelobował bramkarza Amatora wrzucając mu piłkę za kołnierz. Do końca meczu trwała nadal zażarta walka o każdą piłkę , goście w ostatniej akcji meczu w 90 min. w zamieszaniu podbramkowym strzelili honorową bramkę ustalając końcowy wynik na 3-1.
      Tak więc udało nam się przerwać serię meczów bez zwycięstwa i zainkasować kolejne 3 punkty. Cala nasza drużyna zagrała bardzo poprawne piłkarskie zawody. Cieszy udany powrót do drużyny po wyleczeniu kontuzji przez Tomka Pieńkosza. Teraz przed nami ciężki wyjazdowy mecz z kroczącą od zwycięstwa do zwycięstwa w tej rundzie drużyną Mazowsza Stężyca. Mecz odbędzie się w Stężycy w sobotę 17 maja o godz. 16-tą więc wyjazd seniorów będzie w sobotę o godz. 14-tej.
       Udany weekend mają również za sobą obie nasze drużyny młodzieżowe prowadzone przez Łukasza Skowyrę. Młodzicy starsi pokonali w sobotę rówieśników z Michowa 3-2, natomiast juniorzy starsi w niedzielę zwyciężyli w Przytocznie zawodników miejscowego Giganta 2-0. Brawo i oby tak dalej!
       W imieniu trenera informujemy, że treningi juniorów i seniorów odbędą się w tym tygodniu w środę i piątek o godz. 18-tej na naszym boisku.

P.S. Na stronie związku widnieje informacja, że zweryfikowano przerwany przy stanie 1-2 w 62 min. nasz mecz w Kraczewicach jako walkower 3-0 dla drużyny Poraju.

Skład Serokomli:

Sebastian Wrzos- Cezary Wiejak ( 46 Michał Adamski), Tomasz Pieńkosz, Wiktor Biernacki, Kamil Siczek - Mateusz Oleśkiewicz, Łukasz Skowyra, Karol Pękala, Hubert Urbanek, Adam Pyrgiel (C) - Mateusz Urbanek

autor: ~Piekiełko 2014-05-14 18:28:53

avatar Chociaż kibicujemy i wam i Amatorowi gratulację wygranej :)

autor: Elczupakabra 2014-05-14 20:33:11

Profil Elczupakabra w Futbolowo Dzięki i pamiętajcie że czekamy na Was w A-klasie koledzy z Piekiełka !

autor: ~Janowiec 2014-05-14 20:58:05

avatar Panie Elczupakabra co sie z Panem dzieje ciagle bledne informacje dajesz mecz w Stezycy w sobote 17.05 i o godz 16 w ub.tyg.tez zle podales.

autor: ~Piekiełko 2014-05-14 22:15:08

avatar Raczej nie w tym sezonie... Przespana jesień eliminuje nas z marzeniach o A klasie, ale może za rok się uda :)

autor: Elczupakabra 2014-05-14 22:23:37

Profil Elczupakabra w Futbolowo do Janowiec ??? problemy ze wzrokiem? ja widzę powyżej w opisie że widnieje jak byk sobota 17.05 godz. 16-ta jako termin meczu co jest zgodne prawdą. A że tabela, kadra, oraz inne wpisy na naszej stronie są ogólnie błędne - nie moja wina. Nie mam do tego uprawnień. Głównym adminem strony jest Spaw który tak to wpisuje. Ja wpisując każdorazowo zajawki na mecz zawsze podaje dane zgodne z terminarzem LZPN. Reszta pretensji - do głównego admina. Pozdrawiam

autor: Elczupakabra 2014-05-14 23:35:27

Profil Elczupakabra w Futbolowo w dokończonym dziś meczu: Góra - Wodniak 2-0, w zaległym Wisła II - Puławiak 6-0. Mecz Draco-Garbarnia po weryfikacji utrzymano wynik z boiska 2-3. Brak weryfikacji wyniku przerwanego meczu Wodniak-Wilki

autor: ~Janowiec 2014-05-15 14:18:52

avatar Bugas to niech Ci glowny admin czyli Spaw odda strone w aministrowanie bo okazuje sie,ze ten temat lekcewazy.
pozdr.