Przed nowym sezonem 2014/15

• autor: Elczupakabra, 2014-08-11 13:35

Przed nowym sezonem 2014/15

Kadra seniorska plus ogólne informacje z okresu wakacyjnego

Okres urlopowo-wakacyjny dobiega końca, start rozgrywek ligowych tuż tuż, pora więc podsumować co w tym czasie wydarzyło się w naszym klubie. A działo się naprawdę sporo.

Zgrana mikro 13-osobowa kadra seniorska która tak udanie reprezentowała nasz klub w rundzie wiosennej 2014 r. z różnych przyczyn rozsypała się jak domek z kart. Jeden z reżyserów naszej gry Karol Pękala po rozegraniu bardzo dobrego sezonu w naszym klubie został dostrzeżony przez sztab trenerski Wisły Puławy i wrócił tam z okresu wypożyczenia. Karolowi dziękujemy za rok super gry w Serokomli i życzymy powodzenia w Centralnej Lidze Juniorów w barwach Wisły ( Karol pamiętaj koszulka Serokomli zawsze będzie na Ciebie czekać :) ! W treningach i sparingach rzadko uczestniczyli z przyczyn zdrowotno- osobistych Kamil Siczek, Adam Pyrgiel, Dominik Nowakowski, nie podjął treningów Rafał Wanicki. Sytuacja ta nie napawała optymizmem.

Finalnie w  porównaniu do lipca zeszłego roku – z kadry seniorskiej sezonu zgłoszonej do gry w poprzednim sezonie 2013/14 wypadło nam aż  11 osób… ( Damian Borek, Marek Giza, Marcin Jabłoński, Daniel Kacperek, Konrad Majewski, Paweł Mazurkiewicz, Andrzej Wiensztal, Mateusz Surowiecki, Rafał Wanicki, Karol Pękala).

Na całe szczęście ( co nas bardzo cieszy ) na treningach pojawiła się bardzo liczna grupa nowych chętnych zawodników do podjęcia gry w naszym klubie. Dzięki temu udało nam się zebrać zupełnie nową kadrę seniorską którą w dniu dzisiejszym Prezes Klubu zgłosił oficjalnie do rozgrywek.

Zawodnicy którzy wzmocnili naszą ekipę na sezon 2014/15 to:

Paweł Wolszczak ( poprzedni klub Powiślak Końskowola)

Rafał Kamola ( poprzedni klub Hetman Gołąb)

Michał Chabros (poprzedni klub Hetman Gołąb)

Bartłomiej Hamperek ( poprzedni klub Wisła Puławy)

Jan Kuna ( poprzedni klub Wisła Puławy)

Dawid Urbanek - zawodnik wolny, poprzednio Wisła Puławy i Puławiak ( prywatnie syn naszego byłego wieloletniego zawodnika P. Mariusza Urbanka)

Mateusz Kuc - zawodnik wolny

Jakub Malinowski – wznowienie kariery

Artur Wójcik – zawodnik wolny

Z drużyny juniorów starszych dołączyli do kadry seniorskiej : Michał Adamski, Hubert Urbanek, Jakub Urbanek, Wiktor Biernacki, Krystian Wójcik, Kacper Kwasek, Adrian Rutkowski.

W tym miejscu oficjalnie witamy wszystkich nowych zawodników w barwach Serokomli ! Wszystkim życzymy aby przygoda z naszym klubem była długa i pełna sportowych sukcesów !!!

Przed trenerem stoi więc nie lada wyzwanie poukładania od nowa każdej formacji i stworzenia nowej drużyny od podstaw. Jak pokazały gry sparingowe nie będzie to zadanie łatwe. Praktycznie każdy sparing graliśmy w innym ustawieniu i innej personalnie kadrze. Trener wystawiał każdego z  nowych graczy na różnych pozycjach, wyniki w grach kontrolnych zeszły więc na drugi plan ( dla formlanośc w sparngach i: pokonaliśmy drużynę Piekiełka oraz juniorów starszych Wisły, zremisowaliśmy z Zawiszą Garbów, przegraliśmy z juniorami młodszymi Wisły, Orłami oraz Wodniakiem). Mamy nadzieję, że już w trakcie sezonu pojedyncze tryby zaskoczą i uda się z nich stworzyć zgraną drużynę, ale na to potrzeba czasu.

Jedyne co niezmienne - nasza drużyna nadal będzie opierała się na młodzieży, polityka klubu w tym temacie nie ulega zmianie. Obecnie mamy w kadrze seniorskiej aż 17 zawodników z roczników 1993 i młodszych.

Przed nami w tym tygodniu ostatnie dwa treningi które odbędą się we wtorek i czwartek o godz. 18.30 na janowieckim boisku, a już w najbliższy piątek 15 sierpnia o godz. 17-tej rozegramy pierwszy ligowy mecz z drużyną Draco Kowala na który to już dziś zapraszamy wszystkich kibiców.

P.S. Z powodu niżu demograficznego i co się z tym wiążę braku możliwości skompletowania nowej grupy dziecięcej  – zgłosiliśmy w tym sezonie do rozgrywek tylko jedną grupę młodzieżową a mianowicie trampkarzy. To też mało optymistyczna informacja, ale takie są niestety realia…

Jechanaaaaaaaaaaaaa

autor: ~kibic 2014-08-11 14:10:34

avatar a miała być taka perspektywiczna drużyna którą budowali nasi wielcy odznaczeni działacze a tu bzik

autor: ~dzialacz 2014-08-11 14:49:46

avatar kibic Ci wielcy odznaczeni dzialacze dostali odznaczenia za wczessniejsze lata pracy spolecznej w klubie teraz czekamy na ciebie pokaz co potrafisz a moze tylko umiesz tu glos zabierac.

autor: ~śmieszne :D 2014-08-11 14:58:18

avatar Nie wiem co z czego budować jak się 8-0 z Wodniakiem przegrywa, oczywiście o wynikach meczu nic nie piszecie bo były mizerne. :p

autor: ~anonim 2014-08-11 14:58:26

avatar o super to juz czwarty Urbanek jak dobrze licze. powinno byc dobrze.

autor: ~kibic A-klasy 2014-08-11 16:03:43

avatar macie w seniorach 17 zawodników z 1993 r lub młodszych i jeszcze narzekacie ??? w tym Janowcu macie naprawdę nie pokolei w głowach !

autor: ~kibic 2014-08-11 20:50:36

avatar bylem na meczu w piotrawinie i nie wyglada to najlepiej gracie duzo gorzej niz na ostatnim meczu w pusznie

autor: ~kibic 2014-08-12 07:32:12

avatar panowie dobrze że się znalazł następny wariat czyli nowy prezes bo jak by nie on to sam lansik pseudo działaczy z warszawy na pewno by nie wystarczył i drużyny by już nie było