VI seria gier lubelskiej klasy A grupy II

niedziela 21 wrzesień godz. 11-ta boisko w Janowcu

trampkarze : Serokomla Janowiec - Lublinianka Lublin

sobota 20 wrzesień godz. 11-ta boisko w Janowcu

W najbliższy weekend rozegrana zostanie szósta seria gier lubelskiej A klasy grupy II

Seniorzy naszego klubu zmierzą się tym razem w niedzielę 21 września o godz. 11-tej z drużyną LKS Wilki Wilków. Spotkanie rozegrane zostanie na naszym janowieckim boisku. Do sędziowania tych zawodów związek wyznaczył trójkę sędziowską w składzie : Pan W. Banaszek jako sędzia główny, któremu na liniach asystować będą Panowie Komorek i Bolek.

Mecz ten pierwotnie według terminarza LZPN miał być rozegrany w Wilkowie. Jednak drużyna Wilków nie oddała jeszcze do użytku swego nowego, remontowanego od 2 lat po powodzi boiska, więc poprosiła nas o zmianę miejsca rozgrywania spotkania. Drużyna z Wilkowa wszystkie dotychczasowe mecze rozegrała na wyjeździe, zanotowała w nich dwa remisy oraz poniosła dwie  porażki. W poprzednim sezonie w bezpośrednich pojedynkach dwukrotnie pokonaliśmy drużynę Wilków ( 2-0 na wyjeździe oraz 4-1 w meczu rewanżowym na wiosnę w Janowcu) . Czy i tym razem uda nam się wykorzystać atut własnego boiska i podtrzymać zwycięską passę ? Przekonamy się o tym w niedzielne południe.  Zbiórka seniorów – niedziela godz. 09.45  w budynku klubowym.

Nasi trampkarze młodsi zmierzą w sobotę 20 września o godz. 11-tej z rówieśnikami z klubu Lublinianka Lublin. Mecz odbędzie się również na janowieckim boisku a poprowadzi go z ramienia związku jako sędzia główny Pan Różyński. Zbiórka trampkarzy – sobota godz. 10-ta w budynku klubowym

Wszystkich naszych wiernych kibiców i sympatyków zapraszamy jak zawsze do kibicowania naszym zawodnikom!

Jechanaaaaaaaaaaaa

Poza tym informujemy, że w niedzielę 21 września o godz. 16-tej rozegrany zostanie w Janowcu mecz B klasy grupy III w którym zmierzą się drużyny LKS Leokadiów i Wodnik Uścimów.

autor: ~łuki 2014-09-19 19:46:49

avatar oby poszło jak w masełko, a czuję jakoś w kościach , że pójdzie :) tak jak z wodniakiem czułem :)

autor: ~boro 2014-09-20 08:14:32

avatar Tylko zwyciestwo SEROKOMLA tylko zwyciestwo

autor: ~łuki 2014-09-21 13:36:38

avatar szkoda, że strata punktów na słabszym rywalu, ale! przegraliśmy bitwę, wygramy wojnę!!!!! auuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!

autor: ~kg 2014-09-21 18:37:14

avatar brawo janowiec !!! sędziego nie udało się przekupić ? taki słaby wilków was ograł dnooooo

autor: ~kibic 2014-09-21 18:50:47

avatar janowiec to cieniasy roznieślismy ich jak gnój po polu !!! auuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!
Jechaaaaaaaaaaaaaaa!!!

autor: ~anonim 2014-09-21 19:52:54

avatar Dnooo? Spójrz na tabelę.. ;) a Wy Wilki się cieszcie, może te 3 punkty pozwolą Wam uniknąć spadku hehehe. JECHANA !

autor: ~kibic 2014-09-21 19:58:02

avatar nie zmienia to faktu że jesteśmy lepsi! Jechanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa i pojechanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

autor: ~Janowiecka Chuliganka 2014-09-22 00:06:51

avatar Jebać internetowych napinaczy. Niech się dzieci pocieszą. Panowie róbcie dalej swoje. Walczyć trenować Serokomla musi panować!! :)

autor: ~wilk 2014-09-22 11:35:56

avatar bedzie jakas relacja i fotki?

autor: ~Wilki 2014-09-22 11:45:53

avatar Panowie z Janowca te komentarze na pewno nie pisał nikt od nas. Dzięki za walkę i dobry mecz. Szacunek dla Was. Pozdrowienia z Wilkowa i do zobaczenia na wiosnę! :)

autor: ~Serokomla 2014-09-22 12:36:33

avatar My również dziękujemy za fajny sportowy pojedynek, wczoraj byliście lepsi. Powodzenia dalej i do zobaczenia na wiosnę !