Weekend porażek

• autor: Elczupakabra, 2014-10-06 14:02

Porażka 0-1 po słabym spotkaniu z drużyną Żyrzyniaka

Wczoraj tj. 5/10/2014 r. w kolejnym ligowym meczu lubelskiej klasy A grupy II ulegliśmy na własnym boisku drużynie GLKS Żyrzyniak Żyrzyn 0-1.
    Początek meczu był bardzo obiecujący w wykonaniu naszej drużyny, nic nie zwiastowało końcowego niepowodzenia. W pierwszym kwadransie mieliśmy kilka korzystnych sytuacji bramkowych. W 6 min. Bartek Spychała trafił strzałem z pola karnego w bramkarza gości. W 8 min. strzał Pawła Wolszczaka wylądował na poprzeczce, trzy minuty później uderzenie Rafała Kamoli ze szpica z 12 metrów obronił ponownie bramkarz Żyrzyniaka a dobitka Bartka Spychały była niecelna. Nasze nieszczęście zaczęło się od 19 minuty i przymusowej zmiany – za kontuzjowanego Pawła Wolszczaka wszedł Mateusz Urbanek. Od tego momentu mecz się wyrównał. Ok. 30 minuty z pozoru niegroźny strzał z bocznego sektora boiska oddał jeden z zawodników gości, błąd popełnił nasz bramkarz który tak niefortunnie łapał futbolówkę że ta wpadła mu między nogami do bramki. Było więc 0-1. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po przerwie postawiliśmy wszystko na jedną kartę starając się odwrócić losy meczu. Od 55 min. musieliśmy grać w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Tomka Pieńkosza. Naszej drużynie nie można odmówić woli walki i chęci odwrócenia losu meczu nawet grając w dziesięciu chłopaki nieustannie starali się gonić wynik. Drużyna z Żyrzyna mądrze się broniła a nam brakowało pomysłu jak rozmontować ich szeregi obronne. W 72 min. po dalekim zagraniu Janka Kuny szczupakiem z 12 metrów uderzał Łukasz Skowyra, ale to uderzenie ponownie obronił bramkarz Żyrzyniaka. W 80 min. po kolejnej zmianie oficjalny debiut w drużynie seniorów zaliczył Kacper Kwasek. Do końca meczu nie stworzyliśmy sobie już żadnej dogodnej sytuacji, mecz zakończył się naszą porażką 0-1.
     Tak więc ponieśliśmy drugą porażkę na swoim boisku w serii czterech kolejnych gier w roli gospodarzy. Był to na pewno zdecydowanie najgorszy występ naszej drużyny w tym sezonie. Teraz przed nami pojedynki z drużynami z czuba ligowej tabeli – pierwszy już w najbliższą sobotę 11 października o godz. 11-tej zmierzymy się na boisku w Bochotnicy z drużyną KKS Orły Kazimierz Dolny. Na to spotkanie zapraszamy jak zawsze wszystkich naszych wiernych kibiców.

Nasi trampkarze młodsi w sobotę ulegli swym rówieśnikom z klubu GKS Niedźwiada 0-4. Trampkarzom życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Sebastian Wrzos – Tomasz Pieńkosz, Jan Kuna , Wiktor Biernacki ( 80’ Kacper Kwasek) , Michał Chabros – Adam Krajewski, Łukasz Skowyra ( C), Paweł Wolszczak ( 19’ Mateusz Urbanek), Bartłomiej Spychała, Rafał Kamola – Mateusz Oleśkiewicz

Jechanaaaaaa

autor: ~kibic 2014-10-06 16:08:56

avatar tak do d***** niema jeszcze druzyny.chociaz jest duzo lepiej niz np.4 lata wstecz.

autor: ~anonim 2014-10-06 16:17:10

avatar dobra reklama Mateusza Urbanka...wyszło na to że wchodząc osłabił drużynę:P

autor: ~anonim 2014-10-06 16:31:43

avatar no niestety ale taka jest prawda to nie ten juz loczek.

autor: ~zainteresowany 2014-10-06 16:35:31

avatar zapewne autorowi nie o to chodziło ale Mateusz widać że nie trenuje jest cieniem samego siebie. Rok temu na wiosnę sam Żyrzyn na wyjeździe objechał, wczoraj słabo. Zagrał w tej rundzie dwa epizody z Wilkami i Żyrzynem i nie pomógł takie są fakty. A potencjał ma niesamowity to chyba każdy wie

autor: ~anonim 2014-10-06 20:47:49

avatar spoko Loko, młody jest jeszcze kariery nie kończy:) jeszcze się brameczek nastrzela dla Serokomli

autor: ~anonim 2014-10-08 15:58:35

avatar jebnąć orły i poleci :D

autor: ~Loczek 2014-10-08 23:41:31

avatar Gosciu co napisałes 2 komentarz jezeli jestes taki cwaniak to czego sie nie podpisałes ??

autor: ~Łukasz Mikołajczuk 2014-10-19 09:32:31

avatar c***** wam w dupe internetowi napinacze