• autor: Elczupakabra, 2015-09-07 13:52
W dwumeczu z Cisami - trampkarze z tarczą, seniorzy na tarczy

W dwumeczu z Cisami - trampkarze z tarczą,

seniorzy na tarczy

W sobotę 5 września rozegraliśmy dwumecz z zawodnikami z klubu LKS Cisy Nałęczów.
     Na obu meczach nie byłem, oprę się więc na faktach ze sprawozdań sędziowskich oraz relacji naocznych świadków.
     Udanie sezon rozpoczęli nasi trampkarze młodsi, którzy pokonali swych rówieśników z Nałęczowa 4-0. Łupem bramkowym w naszej drużynie podzieli się : Łukasz Gaj dwie bramki, Tymoteusz Romanowicz i Konrad Nowak po jednej bramce. Podopiecznym trenera Łukasza Skowyry gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.
     Nie udał się natomiast wyjazd naszym seniorom, którzy ulegli na boisku w Nałęczowie Cisom 0-2. Z relacji które uzyskałem wynika, że nasza drużyna źle weszła w spotkanie już w 6 minucie straciliśmy bramkę. Całą pierwszą połowę gra nam się nie kleiła, zawodnicy Cisów mieli w tym okresie przewagę oraz stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych (które wybronił nam Sebastian Wrzos).  Po przerwie nasza gra wyglądała zdecydowanie korzystniej, przejęliśmy inicjatywę na boisku lecz mieliśmy problem z przedostaniem się w pole karne drużyny gospodarzy i stworzeniem klarownej sytuacji bramkowej. Gospodarze w 86 minucie zadali drugi cios i podobnie jak w Górze Puławskiej przegraliśmy drugie wyjazdowe spotkanie 0-2. Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu po czerwonych kartkach w doliczonym czasie gry.
     Teraz przed nami pojedynek z drużyną GKS Bobry Karczmiska – spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 12 września o godz. 16-tej na naszym janowieckim boisku.  Trampkarze zagrają również w sobotę o godz. 11-tej wyjazdowe spotkanie w Dysie z miejscowym UKS-em.
      Wszystkich naszych wiernych kibiców i sympatyków zapraszamy jak zawsze do kibicowania naszym zawodnikom.