Remis seniorów, wysokie zwycięstwo trampkarzy

• autor: Elczupakabra, 2015-10-19 17:03

Remis seniorów po meczu walki w Dęblinie.

Wysokie zwycięstwo trampkarzy w Drzewcach.

W sobotę 17 października kolejne spotkania ligowe rozegrały obie nasze grupy piłkarskie.

Seniorzy naszego klubu zremisowali na boisku w Dęblinie z zawodnikami z miejscowego klubu MKS Orlęta 1925 Dęblin 2-2.

Do meczu przystąpiliśmy w bardzo okrojonej kadrze meczowej osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników. Nasza drużyna bardzo dobrze weszła w sobotnie spotkanie, początkowe 30 minut meczu to nasza przewaga udokumentowana dwoma bramkami. W 11 minucie Adam Krajewski znalazł podaniem w polu karnym niepilnowanego Jakuba Malinowskiego, który pewnym strzałem przy krótkim słupku otworzył wynik spotkania. W 19 minucie po stałym fragmencie gry i zbyt krótkim wybiciu obrońców Orląt Wiktor Biernacki obsłużył dokładnym podaniem Michała Chabrosa , a popularny Ziko podwyższył na 2-0. Dla obu naszych graczy były to debiutanckie bramki w naszym zespole. W 38 minucie gospodarze wykonywali rzut wolny tuż zza narożnika pola karnego. Po precyzyjnej centrze jeden z  graczy Orląt soczystym strzałem głową z 10 metrów ustalił wynik do przerwy na 1-2.  Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, trwała zażarta walka na całej długości i szerokości  boiska, obie drużyny miały swoje sytuacje bramkowe. W 72 minucie zawodnikowi z Dęblina wyszedł z kilkudziesięciu metrów strzał w stylu „stadiony świata” i jak się okazało był to ostatni gol sobotniego pojedynku. Pomimo wielu prób z obu stron do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, obie drużyny podzieliły się punktami.

Naszych zawodników należy pochwalić za nieustępliwą ambitną walkę, pomimo braku zmienników nasi gracze do ostatnich minut zażarcie walczyli o zwycięstwo na ciężkim dęblińskim boisku. Teraz przed naszą drużyną dwa mecze w roli gospodarza – pierwszy już w najbliższą niedzielę 25 października o godz. 14-tej podejmiemy zawodników z drużyny KS Amator Leopoldów-Rososz. Na mecz jak zawsze zapraszamy już dziś wszystkich naszych wiernych kibiców i sympatyków.

Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli nasi trampkarze młodsi. Podopieczni trenera Łukasza Skowyry pokonali w sobotę w Drzewcach swych rówieśników z miejscowego KS-u aż 10-0. Trampkarzom gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Na naszego fejsa jak zwykle wrzucam zdjęcia z meczu w Dęblinie autorstwa Michała „Bora” Boronowskiego .