Porażka po niesamowitym meczu w Rososzy 4-6

• autor: Elczupakabra, 2016-06-06 11:42

Z nieba do piekła. Porażka 4-6 w Rososzy.

Remis trampkarzy

W sobotę 4 czerwca w kolejnym ligowym pojedynku ulegliśmy na boisku w Rososzy miejscowej drużynie KS Amator Leopoldów-Rososz 4-6.

Ciężko opisać to spotkanie nawet po upływie 2 dni, gdyż miało ono bardzo nietypowy przebieg nawet jak na mecz A klasy.

Napisać, że przed meczem mieliśmy problemy kadrowe to jakby nic nie napisać. Na spotkanie wyruszyliśmy w dziewięciu i tylko dzięki poważnemu podejściu zawodników (dwóch kolejnych graczy dojechało na mecz prosto z zajęć z uczelni i z pracy) mogliśmy rozegrać spotkanie w pełnym jedenastoosobowym składzie. Pierwsza połowa miała wyrównany przebieg. W 6 minucie pierwszą klarowną sytuację miał powracający po dłuższej przerwie do gry Łukasz Skowyra jednak odchylony uderzył z 10 metrów ponad poprzeczką. W 17 minucie po faulu na Adamie Krajewskim – strzałem z rzutu wolnego ( po rykoszecie) wynik meczu otworzył Rafał Kamola. W 26 minucie Adam Krajewski sprytną podcinką przerzucił piłkę nad bramkarzem Amatora podwyższając i ustalając zarazem wynik do przerwy na 2-0 dla nas. Po przerwie tak jak się można było spodziewać gospodarze rzucili się do zdecydowanych ataków. W 49 min. zostali za to skarceni – po szybkiej kontrze piłka dotarła w polu karnym do Kamila Choniawki, który mierzonym plasowanym strzałem podwyższył wynik na 3-0 dla nas. Po strzeleniu trzeciej bramki na placu gry nastąpiły wydarzenia, które zapamiętamy na długo… Zawodnicy Amatora ruszyli na nas jak szarańcza :) w 52 min po faulu naszego obrońcy w polu karnym gospodarze z rzutu karnego strzelili gola na 1-3. Po chwili w 57 minucie po składnej akcji zawodnicy Amatora strzelili kontaktową bramkę na 2-3 ( sytuację starał się ratować ofiarnym wślizgiem Czarek Wiejak ale wpadł z piłką za linię bramkową). Nie zdążyliśmy się jeszcze otrząsnąć a w 62 minucie gospodarze z kolejnego rzutu karnego wyrównali stan meczu na 3-3. Drużyna Amatora nie poprzestała na tym, w 70 minucie ich zawodnik ( ponownie tan sam) pięknym strzałem pod poprzeczkę zza pola karnego wyprowadził gospodarzy na prowadzenie 4-3. W 80 minucie po rzucie rożnym zawodnik z Rososzy strzałem głową podwyższył wynik na 5-3. Na tym emocje w tym spotkaniu się nie skończyły. W 83 minucie rajd skrzydłem przeprowadził Paweł Wolszczak , który wbiegając w pole karne strzałem po krótkim słupku z ostrego kąta strzelił tym razem dla nas bramkę kontaktową na 4-5. Po chwili mieliśmy okazję na wyrównanie stanu meczu - niestety Adam Krajewski przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Amatora. Gospodarze dzieła zniszczenia dopełnili w 87 min i strzelając po kolejnej kontrze bramkę na 6-4 ustalili wynik tego niezwykłego spotkania.

Tak więc po szalonym meczu polegliśmy w iście hokejowym stylu drużynie Amatora 4-6. Tak jak napisałem na wstępie - spotkanie miało tak nietypowy przebieg, że zapewne zostanie zapamiętane na lata... Prowadzić na wyjeździe 3-0 i wrócić bez punktu... Naszym zawodnikom należą się brawa za ambicję i walkę. Teraz przed nami kolejny ciężki wyjazdowy pojedynek - w najbliższą niedzielę 12 czerwca zmierzymy się o godz. 12-tej na boisku w Stężycy z zawodnikami z miejscowego klubu LKS Mazowsze Stężyca.

W spotkaniu tym wystąpiliśmy w nowych strojach, które dzięki zaangażowaniu Łukasza Skowyry ufundowała nam firma Synthos Agro.

Nasi trampkarze młodsi w sobotnie południe zremisowali ze swymi równieśnikami z klubu KS Hetman Gołąb 3-3. Trampkarzom gratulujemy i życzymy powodzenia w ostatnim ligowym spotkaniu już w najbliższą sobotę z zawodnikami z KS Góra Puławska.