Wysoka porażka w Wilkowie

• autor: zidane, 2016-11-01 22:30

Wataha Wilków zagryzła Serokomlę.

Porażka trampkarzy.

W niedzielę  30 października w kolejnem ligowym spotkaniu wysoko ulegliśmy w Wilkowie drużynie miejscowych Wilków 2-5.

Spotkanie od pierwszych minut nie układało się po naszej myśli. W 5 minucie idealną piłkę na 5 metr dorzucił Kamil Choniawko, jednak stojący praktycznie przed pustą bramką Kacper Kwasek nie potrafił skutecznie wykończyć tej sytuacji. Zemściło się to w 9 minucie - szybka kontra gospodarzy i ich napastnik otworzył wynik meczu. W 14 minucie drugim upomnieniem indywidualnym ukarany został obrońca Wilków więc od tej pory graliśmy w przewadze zawodnika, Nie potrafiliśmy jednak tej przewagi wykorzystać, w pierwszej części meczu oddaliśmy jeden celny strzał na bramkę gospodarzy autorstwa Karola Kilijanka. W 45 minucie po rzucie rożnym bitym przez Karasia piłkę w polu karnym trącił głową Rafał Dryk, futbolówka przelobowała bramkarza Wilkowa i wylądowała w siatce. Do przerwy był więc remis 1-1. Po przerwie próbowaliśmy grać piłką jednak niewiele z tego wynikało. Drużyna gospodarzy wybrała skuteczną taktykę - grę z kontry i co chwila punktowała nas niczym wytrawny bokser. W drużynie z Wilkowa szalał niezwykle aktywny Norbert Kołodziejczyk,  z którym nie potrafili sobie poradzić nasi obrońcy. W 59, 71 i 79 minucie po akcjach Norberta padły kolejne trzy bliźniaczo podobne bramki dla Wilkowa. W 76 minucie obie drużyny uszczupliły swój stan kadrowy - arbiter pokazał czerwone kartki Hubertowi Urbankowi oraz pomocnikowi gospodarzy, Przy stanie 4-1 w 87 min, sytuację sam na sam pewnie wykorzystał Rafał Dryk zmniejszając wynik na 4-2. W 88 min ponownie nasz grający trener uderzył w poprzeczkę. W 90 minucie kolejna szybka kontra Wilków i ich napastnik pokonując kolejny raz Piotrka Owczarzaka ustalił wynik końcowy na 5-2 na korzyść gospodarzy.

Tak więc po kolejnym słabym spotkaniu w wykonaniu naszej drużyny ponieśliśmy trzecią z rzędu ligową porażkę. Teraz przed naszymi seniorami kolejny ciężki pojedynek - w najbliższą sobotę 5 listopada podejmiemy na naszym janowieckim boisku zawodników drużyny wicelidera ligowej tabeli KKS Garbarnia Kurów. Mecz ten zaplanowano na godz. 11-tą. Po spotkaniu seniorów o godz. 14.30 swój kolejny ligowy pojedynek rozegrają nasi trampkarze, którzy również w sobotę 5 listopada zmierzą się o 14.30 na naszym boisku z rówieśnikami z drużyny Victoria Parczew.

Na oba spotkania już dziś zapraszamy do kibicowania naszych wiernych kibiców i sympatyków.

Zaległy mecz 10 kolejki gier z drużyną KKS Orły Kazimierz Dolny rozegrany zostanie 19 listopada.