Remis w Drzewcach

• autor: Elczupakabra, 2016-11-14 23:13

Remis seniorów w Drzewcach 1-1.

Porażka trampkarzy.

W sobotę 12 listopada w kolejnym meczu ligowym zremisowaliśmy na boisku w Drzewcach z zawodnikami z miejscowego klubu KS Drzewce 1-1.

Pierwsza połowa meczu miała wyrównany charakter zakończyła się wynikiem 0-0. Decydujące dla losów spotkania zdarzenia miały miejsce w końcowych minutach meczu. W 85 minucie wynik spotkania precyzyjnym strzałem z 25 metrów otworzył pomocnik gospodarzy. Nasza drużyna ambitnie do końca walczyła o korzystny wynik i zostało to nagrodzone. W doliczonym czasie gry Bartek Spychał wypuścił w uliczkę Rafała Dryka, Rafał wykazał się sprytem wyprzedził obrońców i minął już z piłką bramkarza gospodarzy, ale mając przed sobą pustą bramkę został powalony przez Michała Chabrosa. Decyzja arbitra - czerwona kartka dla obrońcy Drzewc oraz rzut wolny dla naszej drużyny. Na nasze szczęście nasz grający trener skutecznie egzekwował stały fragment gry i pięknym strzałem z 18 metrów wyrównał i ustalił końcowy wynik meczu na 1-1.

Tak więc udało nam się przerwać serię czterech ligowych porażek i wywieźć punkt z ciężkiego wyjazdowego terenu. Za to oraz walkę do końca naszym zawodnikom należą się brawa. W najbliższą sobotę 19 listopada rozegramy ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej - w samo południe o godz. 12-tej podejmiemy w zaległym meczu 10 kolejki  na naszym janowieckim boisku zawodników z klubu KKS Orły Kazimierz Dolny. Już dziś zapraszamy na ten mecz wszystkich naszych wszystkich wiernych kibiców i sympatyków.

Nasi trampkarze ulegli w sobotę w Puławach swym rówieśnikom z zespołu Hetmana Gołąb 0-6. Trampkarze również zakończą rundę w najbliższy weekend - w niedzielę 20 listopada zmierzą się również na naszym janowieckim boisku w zaległym spotkaniu o godz. 11-tej z rówieśnikami z drużyny Huragan Międzyrzec Podlaski.